Anasayfa / İş Fikirleri ve Para Kazanmak / Takı Bayiliği Veren Firmalar

Takı Bayiliği Veren Firmalar

Takı bayiliği veren firmalar, kendi işinin patronu olmak isteyen ve kendi işini kurmak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri en güzel işlerden bir tanesidir. Özellikle kadınların oldukça yoğun ilgi gösterdiği takı dükkanları her sene oldukça büyük karlar getirmektedir. Bu sebepten dolayı bu alanda ilgisi olan ve kendi işinin patronu olmak isteyen kişiler, ülkemizde yer alan birçok takı firmalarıyla anlaşarak kendi işlerini kurabilmekte ve oldukça büyük karlar elde edebilmektedirler. Ancak takı dükkanı açmak isteyen ve bayilik almak isteyen kişilere önerilen en önemli şey açacakları takı dükkanlarının iş yapan bir yerde açmaları tavsiye edilmektedir. İsim haklarını alarak takı dükkanı açmak isteyen kişiler, aşağıda yer alan firmaları inceleyerek onların isim haklarını alabilirler.

Küqpeli Accessories Bayiliği

Küppeli aaccessories bijuteri bayiliği alma isteyen kişiler, 26 yılı aşarak günümüzde daha hala popüler olarak faaliyet gösteren bu firmaya başvuruda bulunabilirler. Deneyimleriyle sizlere her konuda yardımcı olacak bu firma, kendi işini kendisi kurmak isteyen kişilere bayilik olanağı tanımaktadır. Firmanın isim hakkı olarak bayilik vermiş olduğu toplamda 49 firma bulunmaktadır. Yıllık ortalama kar ranjı yüzde 75 olan firmanın aynı zamanda yatırım geri dönüşleri 8 ile 15 ay arasında olmaktadır. Genel olarak bijuteri, toka, takı, kozmetik, açık parfüm, çanta, şal, atkı, bere, saat ve gözlük gibi ürünlerde hizmet veren firma, ortalama şube açılım limitini 190.000 TL olarak belirlemiştir. Küqpeli Bijuteri firmasından isim hakkı almak isteyen kişiler firmanın yetkilileriyle bağlantıya geçebilirler.

Moda Toptan Bijuteri

Moda toptan bijuteri 2000 yılında kurulmuş olan ve kurulduğu günden bu zamana kadar iş hacmini sürekli geliştirmiş olan önemli firmalardan bir tanesidir. İsim hakkı tanıdığı şirketlere 3 iğle 6 ay arasında yatırım geri dönüşü sağlamaktadır. Firma, gerekli sermaye olarak 260.000 TL belirlemiştir. Toplamda 22 şubesi ve 63 bayi şubesi olan Moda Toptan Bijuteri, isim hakkını verdiği kişilere yıllık yüzde 400 oranında kar marjı sunmaktadır. Firmanın toplam çalışan sayısı 185 olan firma, isim hakkı almak isteyen kişilere öncelikle telefon görüşmesi yaparak bir ön bilgi vermekte ve sonrasında yer taleplerini inceleyerek mağazanın kurulumuna ve ürün tedariğine yardımcı olmaktadır.

Takıştır Bijuteri Bayiliği

Takıştır baijuteri bayiliği almak isteyen kişiler, firmanın kendisinden beklediği bazı şartları yerine getirerek isim haklarını alabilirler. Türkiye’de bu alanda 20 yıldır hizmet veren firma, ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılardan çok fazla etkilenmeden hala şubelerine kar getirmeye devam etmektedir. Özellikle mağazanın girişimci olmak isteyen kişilere sunmuş olduğu en önemli avantaj isim hakkı bedeli ödemeden ve reklam bedeli gibi ücretler ödemeden kişilerin kendi işine sahip olmalarını sağlamaktır. Yıllık kar marjı yüzde 100 ile 150 arasında değişmektedir. Takıştır bijuteriden isim hakkı almak isteyen kişiler firma ile öncelikle ön görüşme yapacak ve sonrasında sırayla yer seçimi, sözleşme, yerin üzerinde çalışılması, projelendirme ve kurulum konusunda görüşmelerde bulunacaklardır. Firma bayilik kurulum süresi olarak kişiye ayrıca 20 gün vermektedir.

Trendmood Bijuteri Bayiliği

Trendmood bijuteri bayiliği almak isteyen kişiler, firmanın sağlamalarını istediği şartları yerine getirerek isim haklarını alabilmektedirler. Firma hiçbir şekilde isim hakkı bedeli almamakta olup aynı zamanda yıllık ortamala kar marjı yüzde 300 olarak girişimcilere iyi bir kar sağlamaktadır. Yatırım geri dönüşlerini 6 ile 10 ay arasında alan firmalar, minimum 37.000 TL ile kendi iş yerlerini rahatlıkla açabilmektedirler.

Gözat

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

2019 yılında çiğköfte bayiliği veren firmalardan bazıları şunlardır: Ziyafet Çiğköfte Komagene Oses Çiğköfte Tatlıses Çiğköfte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir