Anasayfa / İş Fikirleri ve Para Kazanmak / Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

Su bayiliği veren firmalar kendi işini kurmak ve bu işten kar elde etmek isteyen kişilerin tercih edebileceği oldukça karlı bir iştir. Özellikle son 10 yılda ülkemizde oldukça fazla talep edilen damacana su sektörü gittikçe hacmini büyütmektedir. Ciro artışı sebebiyle oldukça karlı olan su bayiliği, isim hakkı almak isteyen kişilere oldukça düşük maliyetlerle verilir. Bu sayede kendi işini kurabilen kişiler, birkaç ay içinde oldukça yüksek oranlarda kar elde etmeye başlarlar. Buna göre ülkemizde su bayiliği alınabilecek olan firmalar aşağıda verilmiştir.

Gür Doğal Kaynak Suyu Bayiliği

Gür doğal kaynak suyu bayiliği almak isteyen kişiler, Ankara merkezli olarak kurulan bu firmadan 10 bin TL’lik ufak bir yatrım ile bayiliklerini alabilmektedirler. Firma isim hakkı vereceği kişilere hem damacana hem de bardak su olarak ürün tedarik etmekte olup, kendisinden isim hakkı almak isteyen kişilere oldukça önemli destekler sağlamaktadır. Firmanın isim hakkını almak için öncelikle kendileriyle telefon görüşmesi yapmalı ve sonrasında yer seçimi için görüşmeniz gerekmektedir.

Elmacık Su Bayiliği

Elmacık sudan bayilik almak isteyen kişiler, bu yatırımlarını sağlam bir firmayla yapmış olacaklardır. Firma kendisinden isim hakkı almak isteyen ve kendi iş yerini kurmak isteyen kişilere hem profesyonel destek sunmakta hem de onlara açacakları iş yeri için sermaye konusunda oldukça büyük desteklerde bulunmaktadır. Ankara merkezli olan bu firmadan isim hakkı almak için öncelikle ön görüşme yapılması gerekmektedir. Her ne koşulla olursa olsun firma bayilik dışında su ürünlerinin satışına izin vermemektedir.

Aytaç Su Bayiliği

Aytaç su bayiliği veren firmalar arasında en uzun geçmişe sahip olan deneyimli firmalardan bir tanesidir. 1994 yılından bu zamana kadar bayilik veren firma, diğer firmalara kıyasla daha fazla bayilik şartına sahiptir. Firmanın şartlarını yerine getiren herkes, firmadan isim hakkını kolaylıkla alabilmektedir.

Danone Su Bayiliği

Danone su Hayat suyun markalarından birisi olarak ülkemizde yaygın olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Yaklaşık 40 yıla yakın bu sektörde yer alan firma, kendisinden bayilik almak isteyen kişilere telefon üzerinden yardımcı olabilmektedir. Hayat su bayiliği almak isteyen kişiler 444 0 744 telefon numarasını arayarak hayat suyun bayiliğini alabilirler.

Erikli Su Bayiliği Alma

Erikli suyun bayiliğini almak isteyen kişiler, firma ile anlaştıkları takdirde kolaylıkla Erikli suyun isim hakkından yararlanabilmektedirler. Hem karlı hem de oldukça düşük bütçeli bir iş yapmak isteyen kişilerin en büyük alternatifi olan Erikli su bayiliği alma işi, kişiye kısa zamanda yüksek ciro kazandıracak olan bir iştir. Firmanın TSE, ISO 9001:2000 VE OHSAS 19001:2007 sertifikalarına sahip olmasından dolayı marka değeri oldukça yüksektir. Müşteri memnuniyeti açısından oldukça başarılı olan firma, iletişim adresleri üzerinden ilk olarak bayilik almak isteyen kişilerle ön görüşme yapmakta ve sonrasında anlaşmaya varmaktadır. Bayiliğini vermiş olduğu kişilere aynı zamanda farklı su şişe ürünlerinden de gönderen firmanın, su konusunda yapmış olduğu kampanyaların önemi oldukça büyüktür. Reklam ve pazarlama konusunda oldukça başarılı olan firma, bu sayede kendisinden bayilik alacak olan kişilere de önemli bir yıllık kar getirmektedir. Erikli su firmasından bayilik için isim hakkı almak isteyen kişiler aşağıda verilen iletişim numaralarını kullanarak bayilik anlaşması talep edebilirler. Buna göre bayilik anlaşması için irtibata geçilmesi gereken numaralar şunlardır;

  • İstanbul Ümraniye; 0216 636 69 00,
  • İstanbul Samandıra; 0 216 367 44 44,
  • Ankara; 0312 211 20 00,

İzmir; 0232 479 66 99,

Gözat

Takı Bayiliği Veren Firmalar

Takı bayiliği veren firmalar, kendi işinin patronu olmak isteyen ve kendi işini kurmak isteyen kişilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir