Anasayfa / İş Fikirleri ve Para Kazanmak / Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar

Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar

Ayakkabı bayiliği veren firmalar, kendi işini kurmak isteyen kişilerin ve girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmek için başvurabilecekleri en büyük alternatiflerden bir tanesidir. Ülkemizde 1950 yıllarından sonra ayakkabı sektörü oldukça gelişmiş ve her yıl hacmini giderek arttırmaya devam etmiştir. Yaklaşık 600 milyon çift ayakkabı üretimi olan ülkemizde üretilen ayakkabıların %87 ‘si yurt içinde satışa sunulurken %13 ise yurt dışına ihraç edilmektedir. Oldukça geniş kapasiteye sahip olan ayakkabı sektörünün bu denli gelişmesinde ise hem önemli markaların büyük etkileri hem de bayiliklerin hacminin oldukça genişlemesinin önemi oldukça büyüktür. Bundan dolayı karlı ve oldukça avantajlı bir iş olan ayakkabı bayiliği, pek çok firmadan isim hakkı alınarak yapılabilmektedir.

Polaris Ayakkabı Bayiliği Alma

Polaristen isim hakkı alarak bayilik açmak isteyen kişiler, bu alanda uzun yıllardır ulusal bazda çalışan ve önemli faaliyetleri olan bu markaya başvuruda bulunabilmektedirler. Özellikle ülkemizde yürütmüş olduğu sağlam reklam politikaları sayesinde oldukça popüler olan Polaris, bayilik vermek için diğer firmalara nazaran daha fazla prosedüre sahiptir. Firma isim hakkını sadece bulunduğunuz bölgede bayisi yoksa vermektedir. Oldukça tanınan bir marka olması sebebiyle diğer firmalardan daha katı prosedürlere sahip olsa da yaygın olarak bayileri de ülkemizde oldukça yüksek kar elde etmektedirler. Firmanın isim hakkından faydalanmak isteyen kişiler, 0 850 290 75 77 telefon numarasından gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Hotiç Ayakkabı Bayiliği Alma

Hotiç ayakkabı bayiliği almak isteyen kişiler, 80 yılı aşkın bu markadan gereken şartları sağladıkları takdirde isim hakkını alabilmektedirler. İstanbul’da kurulan ve uzun yıllardır bu alanda hizmet veren marka, maalesef tüm ülkeye isim hakkını vermemektedir. Firmadan isim hakkı almak için kişilerin sağlaması gereken şartlardan en önemlisi kurulacak olan mağazanın 120 m2 satış alanının olması ve 6 metre ön cephe olması gerekmektir. Aynı zamanda şirket oldukça tanınan ve markalaşmış bir firma olduğu için isim hakkı almak isteyen kişilerin 400 bin TL civarında teminat şartı istemektedir. Firmanın isim hakkından faydalanmak isteyen kişiler 0 212 294 59 00 numaralı telefondan gerekli bilgileri öğrenebilirler.

Beta Shoes Bayiliği Alma

Beta Shoes ‘tan ayakkabı bayiliği almak isteyen kişiler, 0212 671 40 71 telefon numarasından isim hakkı almak için gereken tüm detayları rahatlıkla öğrenebilirler. Ülkemizde 30 yıldır ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren firma, aynı zamanda %100 deri üretimi yapan nadir firmalardan da bir tanesidir. Firmanın en önemli amacı kaliteli ayakkabılar üreterek müşterilerinin sağlıklarını ön planda tutmaktır. Oldukça kar ranjı yüksek olan Beta Shoes ‘tan gerekli şartları sağlayan kişiler isim hakkı alarak bayiliklerini açabilmektedirler.

 

Scooter Ayakkabı Bayiliği Alma

Scooter ‘dan ayakkabı bayiliği almak isteyen kişiler, firmanın beklediği şartları sağlayarak isim haklarını oldukça kolay bir şekilde alabilmektedirler. Macro firmasına bağlı bir marka olan ve oldukça kaliteli ürünleri olan Scooter, piyasada son zamanlarda oldukça ilgi çekmeyi başarabilen firmalardan bir tanesidir. Firmadan isim hakkı almak isteyen kişiler 0 212 858 02 12 telefon numarası üzerinden gereken tüm detayları rahatlıkla öğrenebilirler.

İnci Deri Ayakkabı Bayiliği Alma

Ülkemizde faaliyet gösteren önemli ayakkabı firmalarından birisi olan İnci Deri, hem yurt içine hem de yurt dışına bayilik avantajı tanımaktadır. Oldukça köklü olan firmanın Türkiye dışında da 6 mağazası yer almaktadır. Ancak İnci Deri firmasından ayakkabı bayiliği almak isteyen kişiler, ortalama 400 bin TL yatırım sermayesini gözden çıkarmalıdır. Firmanın isim hakkını almak için 0 850 222 74 63 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

Gözat

Takı Bayiliği Veren Firmalar

Takı bayiliği veren firmalar, kendi işinin patronu olmak isteyen ve kendi işini kurmak isteyen kişilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir